איסוף שכונתי

מה צריך בשביל להיות נקודת איסוף?

לנקודות במסלול המשלוחים שלנו (מאבן יהודה בצפון עד רחובות בדרום) צריך רק שטח של 1מ”ר מחוץ לדירה. אנחנו נטפל בכל השאר. אנא צרו קשר.

אפשר גם ליצור נקודות איסוף פרטיות המיועדות לקהל מוגדר (עובדים, שכנים, מקבלי שירות כלשהם)

לנקודות מחוץ למסלול השליחים שלנו דרוש:

  • קהילה צמודה גיאוגרפית (שכונה, יישוב קטן, קיבוץ, וכו’)
  • נקודת איסוף בתוך מבנה להפצת החבילות – מבואה, חדר מדרגות, חדר דואר, וכו’
  • דרך להפיץ את הנקודה בקרב הקהילה – בדרך כלל קבוצת ווטסאפפ של השכונה/יישוב
  • נכון למועד כתיבת שורות אלו – כ-100 מתעניינים בשירות שלנו

ליצירת קשר:
וואטסאפ: 033820527

מידע כללי

אם אתם גרים בשכונה שאתם חושבים שיש בה קהל גדול יחסית שמאמין בערכים ומטרות החישוק וירצה לקנות מהחנות – כתבו לנו ונוסיף עבורכם נקודת איסוף שכונתית. אנחנו נגיע אחת לשבוע לפחות (בהתאם לזמנים בעמוד זמני איסוף) עם כל ההזמנות במשלוח אחד ונשים אותן בנקודת האיסוף בעלות משלוח סמלית.

עלות המשלוח עד הנקודה היא נמוכה במיוחד. בשוק החופשי כיום, על כל חבילה, נקודות איסוף מקבלות כ2-2.5ש”ח מחברות ההפצה. אנחנו עובדים עם נקודות שרואות את הערך בפלטפורמה שלנו (המשך קריאה אחרי המפה) ומוכנות להפיץ את החבילות שלנו ללא תמורה.

מקרא מפה: משרד - לעובדי המתחם בלבד נקודה רגילה - לכלל הציבור

כדי להוריד את המחירים אנחנו מנסים לצמצם בכל המקומות שבהם “נשפך” כסף בדרך בין היצרן והצרכן. אחד המקומות האלו, גם עבור חנויות אונליין, הוא המקטע האחרון (ה-last mile) שבו הקמעונאים צריכים לשנע את הסחורה ישירות עד פתח הדלת של הצרכנים. שינוע כזה מוסיף עלות גבוהה ומשמעותית יותר ככל שהמוצרים נמכרים במחירים נמוכים יותר ובכמות קטנה יותר, ומעלה את רמת השירות והסיכון על הקמעונאי, שמתורגמים בתורם לעלויות נוספות עבור הצרכנים.

אם אתם רוצים שנוסיף את השכונה שלכם לרשימת השכונות שמקבלות משלוחים, צרו קשר ונשמח להוסיף אתכם.

אנחנו מאוד רוצים שיהיו לנו נקודות שכונתיות בכל הארץ, אנחנו מאמינים בזה בתור מודל עתידי שמתאים לרוב האנשים, ושעוזר לצמצם עלויות משלוח, ומוסיף מרכיב קהילתי לתהליך.