משלוחים

אנחנו משתדלים לאפשר מגוון רחב של שירותי משלוח כדי שכל אחד יוכל לעשות את החשבון לעצמו לפי דחיפות, סביבה, וגודל ההזמנה. כמו בכל מה שאנחנו עושים – הרווחים שלנו נמוכים מאוד גם משירות המשלוחים. כרגע אנחנו מפסידים על מרבית המשלוחים, עד שנגיע למסה קריטית.
בכל שיטות המשלוח אפשר לראות את מועד ההגעה המשוער לפני השלמת הרכישה. כשמו כן הוא – משוער. אנחנו משתדלים להקדים, ולעתים, מכל מני סיבות, נאלצים לאחר

אנחנו עושים משלוחים בכל הארץ, תקראו את כל שיטות המשלוח!

איסוף עצמי – חינם

ניתן לאסוף הזמנות מהמחסן לאחר קבלת הודעה שההזמנה לוקטה. כתובת המחסן שלנו היא: תל גיבורים 5, ת”א, במרתף מ8. שעות האיסוף במחסן הן 09:30-15:30 בימים א’-ה’. בימים אחרים – צרו איתנו קשר. לאחרונה הרחבנו משמעותית את שעות הפעילות, אז סיכוי גבוה שתוכלו לאסוף ב08:30-19:30, וגם בשעות הבוקר בשישי.

איסוף שכונתי – 5 ש”ח למשלוח לפי משקל

בשכונות/איזורים שבהם יש לנו נקודות איסוף (רשימה בקישור של איסוף שכונתי ובעמוד חלוקה ואיסוף) ניתן לקבל את ההזמנה לנקודת האיסוף בעלות של 5 שקלים עד משקל מסויים.

אנחנו עושים ארבעה מסלולים עם השליחים שלנו:
– בקעת אונו ופ”ת – 3 פעמים בשבוע
– תל אביב – 3 פעמים בשבוע
– השרון – אחת לשבוע
– השפלה – אחת לשבוע
אנחנו מחייבים בעלות משלוח גבוהה יותר הזמנות כבדות כבדות יותר, כי בסוף המגבלה שלנו במשלוחים האלו היא המקום ברכב והזמן שלוקח להשאיר קרטונים בנקודות האיסוף. כיוון שאנחנו מציגים את משקל הסל בכל תהליך הרכישה – בחרנו את זה בתור פרמטר למרות שנפח משוער מייצג טוב יותר את העלות עבורנו.
במקומות שאנחנו לא מגיעים עם שליח שלנו, אנחנו משתמשים בשירות השליחים של צ’יטה ושל ק. אקספרס וההזמנה תגיע בד”כ תוך 2-3 ימי עסקים מהוצאת ההזמנה מהמחסן. במקרים כאלו המשלוח כרגע הוא 5ש”ח לכל 4ק”ג (המחיר המעודכן מופיע בעמוד השלמת הרכישה) שמשקפים את העלויות של חברות השליחויות

רוצים שנגיע עד אליכם עם איסוף שכונתי? כתבו לנו

עד הבית בקרית אונו והסביבה – 20 ש”ח

התחלנו את המיזם בקרית אונו, ומרבית הצוות שלנו הוא משם. לכן אנחנו יכולים לספק משלוחים מקומיים בעלות נמוכה יותר.

נקודות איסוף ברחבי הארץ – 15 ש”ח

אנחנו משתמשים בשירות של צ’יטה, שמתאים למשלוחים עד 5ק”ג, ולוקח לו עד 7 ימי עסקים לאספקת ההזמנה, עד 3קמ קו אווירי מכתובת המגורים במרבית הארץ. מומלץ להשתמש בשירות רק אם אין אפשרות לעשות משלוח שכונתי של החישוק, כיוון שזמן ההמתנה גבוה מאוד, בלתי צפוי, וגם האיכות, כמו בכל משלוח עם חברת שליחויות חיצונית, יורדת.

משלוח עד הבית – 30 ש”ח

אם הכתובת היא במרכז בטווח הנסיעה שלנו שפורט לעיל – אנחנו נספק את ההזמנה כחלק ממסלול הנסיעה שלנו.
אחרת, אנחנו משתמשים בשירות השליחים של צ’יטה וההזמנה תגיע תוך עד 2-3 ימי עסקים. הזמנות כבדות במיוחד – יהיה בעלות גבוהה יותר.
אחוז קטן מההזמנות עלול להתעכב יותר ימים בעקבות עומס במחסן, או עומסים אצל חברות השליחויות.
במיוחד בימי הקיץ – צריך לקחת בחשבון שהחבילות עוברות מסלול קשוח בחברות השליחויות, בדרך כלל עם 3 נהגים שונים ועם 3-5 תהליכי העמסת קרטונים שנוסעים יחד עם כל החבילות האחרות שנשלחות. לא רק מזון שביר.
אנחנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להקטין את הסיכון לעיכובים ושברים במשלוחים האלו, אבל עדיין לא הגענו לאותה איכות של משלוחים עם שליח שלנו.